Яндекс запустив портал в Туреччині

Яндекс запустив портал в Туреччині Яндекс запустив портал в Туреччині

Яндекс запустив портал в ТуреччиніЯндекс запустив в Туреччині портал yandex.com.tr, на якому представлений пошук, створений спеціально для турецьких користувачів та інші сервіси. Компанія також відкрила свій офіс в Стамбулі.

Пошук на yandex.com.tr враховує морфологію турецької мови, вміє виправляти помилки, працювати з синонімами. Сервіс також дає можливість шукати новини, картинки та відеоролики.

Яндекс вже навчився знаходити турецьку поезію за цитатами і показувати. Локалізовано й низку стандартних сервісів Яндекса – Пошта, Новини, Переклад.

Яндекс вперше запускає свої сервіси в країні, де не говорять російською мовою.

За словами Аркадія Воложа, генерального директора Яндекса, компанія розглядала ринки, де добре розвинений інтернет і число користувачів швидко росте та багато контенту місцевою мовою. В результаті вибрали Туреччину.

Волож також розповів, що Яндекс не просто локалізував свої сервіси в цій країні, а зробив абсолютно новий продукт – спеціально для турецьких користувачів. Для цього розробили багато нових технологій – наприклад, технологію зберігання одних і тих же документів різними мовами або технологію пріоритизації документів.

Зараз в стмабульському офісі компанії працює кілька десятків співробітників: аналітики, менеджери, перекладачі.

Яндекс запустив портал в Туреччині