Watcher дякує СБУ за те, що вони такі молодці

Ретвіт Watcher+%D0%B4%D1%8F%D0%BA%D1%83%D1%94+%D0%A1%D0%91%D0%A3+%D0%B7%D0%B0+%D1%82%D0%B5%2C+%D1%89%D0%BE+%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%B8+%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%96+%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%86%D1%96

Watcher дякує СБУ за те, що вони такі молодціНу що, ми нарешті знову повернулись. Watcher відновив свою роботу. Дякуємо компанії Nic.ua, яка не зважаючи на небажання СБУ повертати інформацію, таки добилась цього.

Але насправді ми хотіли особливо подякувати Службі Безпеки України. Яка три тижні без жодних на те причин протримали в себе сервери Nic.ua. Яка на три тижні залишила без роботи велику кількість працівників українських сайтів. Яка вустами свого речника Лубківського пообіцяла на другий день після вилучення серверів, що всім їх повернуть одразу ж після звернення, але так нікому нічого й не повернули, а переписуванням інформації з вилучених серверів займались фахівці компанії Nic.ua.

Дякуємо СБУ також за те, що велика кількість українських компаній тепер ніколи не буде хоститись в Україні, а отже українській економіці завдано збитків на мільйони доларів. І це все через одне безглузде рішення СБУ.

Ми залишаємось й надалі з компанією Nic.ua. І дякуємо її фахівцям за допомогу у відновленні Watcher.

Більше деталей про те, що відбувалось з Nic.ua та Watcher, читайте тут.

Хочеш це обговорити?

Похожие новости

В записи нет меток.

Глеб Петров

Доктор технических наук, член научно- аналитического совета Украинского ядерного общества.

Добавить комментарий