Використання сторонніх додатків знижує кількість коментарів і лайків у Facebook на 88%

Використання сторонніх додатків знижує кількість коментарів і лайків у Facebook на 88% Використання сторонніх додатків знижує кількість коментарів і лайків у Facebook на 88%

Використання сторонніх додатків знижує кількість коментарів і лайків у Facebook на 88%Використання сторонніх додатків для публікації контенту у Facebook може знизити кількість лайків та коментарів на 88%.

Такими виявилися результати дослідження компанії Applum, яка проаналізувала понад 50000 сторінок та понад мільйон оновлень на Facebook з метою визначити, як впливає формат публікації на її популярність.

Таким чином, стало відомо, що використання сторонніх засобів та додатків (з топ-10 за популярністю) може суттєво знизити рівень взаємодії шанувальників з вашим контентом. Одними з факторів, які можуть бути причинами такої ситуації є те, що записи з різних сторінок, які були надіслані через один і той самий додаток, можуть групуватися у стрічці новин – і читач просто не побачить вашого оновлення. Окрім того, деякі користувачі можуть використовувати функцію блокування, щоб не бачити сповіщень від певних сервісів на Facebook.

Багато записів, як відзначають в Applum, що надсилаються додатками, згенеровані автоматично і не враховують настроїв аудиторії, що також може вплинути на рівень взаємодії з користувачами.

З повними результатами дослідження можна ознайомитись на цій сторінці edgerankchecker.com/blog.

Використання сторонніх додатків знижує кількість коментарів і лайків у Facebook на 88%