Самі незвичайні AR додатки для смартфона

Додатки з доповненою реальністю – вже не новина. Згадаймо ті ж віртуальні лінійки й всілякі онлайн примірочні, які дозволяють уявити, як ви будете виглядати з новою зачіскою, в іншому одязі, взутті й навіть з татуюванням. Але є і не зовсім звичайні та навіть кумедні програми — про них і розповімо.

Necessary Explosion

Самі незвичайні AR додатки для смартфона

Іноді музика викликає незвичайні асоціації та дивні образи в уяві. Розробники цього додатка вирішили візуалізувати альбом на вінілі SOS нідерландських музикантів Necessary Explosion.

Під кожен з треків додаток малює в доповненій реальності психоделічні образи-асоціації — вони анімовані та рухаються по-різному в залежності від того, звідки ви на них дивіться.

IOS

Just a Line

Самі незвичайні AR додатки для смартфона

Експериментальний додаток від Google на найпопулярнішу в AR тему — малювання. Але тільки тут ви малюєте в повітрі, а лінії виходять об’ємними.

Можна прямо перед собою щось намалювати, а потім «здалеку» помилуватися власною творчістю, обійти малюнок і розглянути його з усіх боків і місцями підправити кінцевий результат.

Android | IOS

Mind Map AR

Самі незвичайні AR додатки для смартфона

Карти зоряного неба в AR — це вже банально. А як щодо тривимірної ментальної карти? Наш мозок весь час будує зв’язки між думками та ідеями, і Mind Map AR допомагає нам розібратися у всьому цьому і навіть згенерувати нові ідеї.

Додаток дозволяє в буквальному сенсі побродити навколо своїх думок і розглянути їх з усіх боків – кажуть, це допомагає народженню геніальних ідей.

Android

Mondly AR

Самі незвичайні AR додатки для смартфона

Спеціальна версія додатка Mondly для вивчення іноземних мов. Якщо просто так вчити мови вам занадто нудно, то можна спробувати зробити це в доповненій реальності, тим більше програма пропонує 33 мови на вибір.

Знаходьте поверхню, де розміститься віртуальний викладач і проведе вам індивідуальний урок. Можливо, так буде, як мінімум, веселіше.

Android | IOS

Froggipedia

Самі незвичайні AR додатки для смартфона

Додаток може здатися вкрай дивним, але якщо замислитися — це хороший варіант для тих, хто починає свій шлях в медицині. Тут ви будете вивчати весь цикл життя жаб, а ще дуже мальовничо їх препарувати — з цією метою можна використовувати не тільки палець, але й Apple Pencil.

А ще можна подивитися, що у жаби всередині, не розрізаючи її навіть віртуально — додаток дозволяє зробити її прозорою.

IOS

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО: