Poke Radar не встигає обробляти всі запити ловців покемонів, на підмозі – Pokevision

Ретвіт Poke+Radar+%D0%BD%D0%B5+%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%94+%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D1%8F%D1%82%D0%B8+%D0%B2%D1%81%D1%96+%D0%B7%D0%B0%D0%BF%D0%B8%D1%82%D0%B8+%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%86%D1%96%D0%B2+%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2%2C+%D0%BD%D0%B0+%D0%BF%D1%96%D0%B4%D0%BC%D0%BE%D0%B7%D1%96+-+Pokevision Poke Radar не встигає обробляти всі запити ловців покемонів, на підмозі – Pokevision

Користувачі гри Pokémon Go можуть поповнити свою колекцію покемонів рідкісними екземплярами. Таку можливість дає додаток для пристроїв на iOS Poke Radar – онлайн-карта з місцями розташування покемонів. Щоправда, через величезну кількість відвідувачів ресурсу сервери наразі перезавантаженні та не встигають обробляти всі запити. Розробники радять гравцям не припиняти спроби оновлювати сторінку.

Poke Radar не встигає обробляти всі запити ловців покемонів, на підмозі   Pokevision

Карта розташування покемонів створюється силами гравців і відображає місця, де їм вже вдалося знайти найбільш рідкісні екземпляри. У лівому верхньому кутку знаходиться меню, з його допомогою можна відфільтрувати результати. Таким чином, є можливість полювати тільки на потрібних покемонів.

З іншого боку, немає жодних гарантій того, що деякі користувачі не стануть використовувати додаток для розміщення помилкових або завідомо неправдивих даних. Однак подібного роду фейки можна легко відсіяти. Для цього треба клікнути мишкою на карті і ознайомитись з інформацією про користувача, який додав мітку, його поточний рейтинг (складається за результатами голосування користувачів). Високий рейтинг свідчить про релевантність мітки.

Також розробники обіцяють якнайшвидше розробити версію додатку для Android.

Днями запрацював інший локатор для пошуку покемонів – ресурс Pokevision, який, щоправда, працює виключно у браузері. Розробники запевняють, що він використовує Niantic API, а тому може показати місцезнаходження покемонів в режимі реального часу. Це означає, що як тільки покемон з’являється на карті, його потрібно одразу ж ловити. Тривалість появи покемона на карті – 30 секунд.

Poke Radar не встигає обробляти всі запити ловців покемонів, на підмозі   Pokevision

Як відомо, 6 липня корпорація Nintendo випустила безкоштовну для пристроїв на iOS та Android гру із доповненою реальністю Pokémon Go. Мета гри – спіймати якомога більше покемонів, які з’являються на карті реального світу. Всього за лічені дні після запуску гра випередила месенджери WhatsApp, Snapchat та Messenger, а також популярний Instagram за часом, який користувач витрачає на додаток. Гра Pokémon Go стала найпопулярнішою в історії США грою для смартфонів.

Хочеш це обговорити?
Poke Radar не встигає обробляти всі запити ловців покемонів, на підмозі – Pokevision