Платіжна система Вконтакте закриється 30 серпня Платіжна система Вконтакте закриється 30 серпня

Платіжна система Вконтакте закриється 30 серпняАдміністрація соціальної мережі Вконтакте повідомила про точну дату закриття своєї платіжної системи.

За словами Михайла Равдонікаса, це трапиться 30 серпня 2011 року. Гроші користувачів, які вони ввели в цю платіжну систему, будуть переведені у голоси, а гроші тих людей, які коли-небудь розміщували рекламні оголошення в соціалці і мають, відповідно, особистий кабінет, будуть переведені на рахунок рекламного бюджету.

З коштами, які вже знаходяться в рекламних бюджетах, не станеться нічого, а всі операції, що відбудуться після закриття платіжної системи – незворотні. Усі скарги та питання адміністрація соціалки розглядатиме лише через техпідтримку.

Прототип платіжної системи Вконтакте під назвою Merchant API було анонсовано в квітні 2010 року. Адміністрація соцмережі запропонувала інтернет-магазинам додати до переліку платежів Вконтакте. За допомогою спеціальної кнопки, яку власник магазину розміщував на сайті, його клієнти могли оплатити товар внутрішньою валютою Вконтакте. Проте в липні 2011 року стало відомо про закриття системи.

Платіжна система Вконтакте закриється 30 серпня