Краш-тест стартапа: Вкарпаты.in.ua

Краш тест стартапа: Вкарпаты.in.uaСегодня в рубрике Онлайн краш-тест – проект о “зеленом туризме” и отдыхе в Карпатах – более чем актуальная тема в летнюю жару. Традиционно напоминаем, что все проекты и их описания присылают нам их авторы и разработчики, мы же лишь публикуем их и отдаем идею “на суд” экспертам и читателям AIN.UA.

НазваниеВкарпаты.in.ua

Описание проекта:
Основною метою дiяльностi туристичного порталу Вкарпати.in.ua є розвиток туризму в Закарпатській області та в Карпатах загалом . Даний інформаційний ресурс є перший «Закарпатський» сайт, основна мета дiяльностi якого – залучення та iнформування туристiв саме про можливостi вiдпочинку в Карпатах. Розмiщення iнформацiї на сайтi «Вкарпати» – це iнформування цiльової аудиторiї. Згiдно статистичних даних, бiльшiсть вiдвiдувачiв сайту – це люди, якi цiлеспрямовано шукають iнформацiю про можливостi вiдпочинку в Закарпатськiй обл. В подальшому планується розвиток на Львівську та Івано-Франківську область.

За період нашої роботи ми досягли певних успіхів: щодено зростає популярність сайту. Про це свідчить щоденна кількість відвідувачів сайту та його рейтинг в пошукових системах (Яндекс та Google). Зокрема сайт займає лідируючі позиції по пошуковим фразам: «отдых в Закарпатье», «отдых в Карпатах», «отели Закарпатья», «Санатории Закарпатья», «частный сектор в Закарпатье» та інші.

На нашому туристичному порталі сформовані спеціалізовані групи самостійно зарєстрованих користувачів на сайті та в соціальних мережах Вконтакті та Одноклассники, Facebook, які регулярно отримують розсилку туристичних новин, акцій від наших партнерів. На даний момент кількість участників цих груп складає більше 3300 тис осіб і популярність даних груп щоденно зростає.

Також одною з основних переваг нашого туристичного сайту є спiвпраця з туроператорами i туристичними агентствами схiдних i пiвденних областей нашої країни, Росiї i iнших країнах СНД – нами ведеться пряма адресна розсилка про новi туристичнi об’єкти, додані на наш iнформацiйний ресурс.

Наступним етапом розвитку нашого проекту є створення можливостi бронювання номерiв вiдвiдувачами нашого сайту. Бронювання через iнтернет складає до 80% вiд всiх замовлень бiльшостi готелiв країн Європи та США. Майже всi туроператори, якi спецiалiзуються на виїзному туризмi, проводять бронювання номерiв готелiв через iнтернет.

Вже реалізована можливість розміщення відео-фільмів про Ваш туристичний об’єкт: дана послуга при підписані договору на рік є повністю безкоштовно. Можливе виготовлення відео-фільмів – вартість даної послуги обговорюється окремо. При розмiщеннi iнформацiйної статтi термiном на один рiк розмiщення новин або акцiйних пропозицiй протягом року є теж повністю безкоштовним.

Команда:
В реалізації проекту задіяні 7 чоловік: 3 засновники, 2 менеджери, 1 дизайнер+програміст, 1 офіс-менеджер.
Засновники та менеджери задіяні в безпосередній співпраці з власниками тур-об’єктів – зустрічі та презентації проекту. Офіс-менеджер задіяна в розсилці інформації та підтримці відносин з діючими учасниками.

Бизнес-модель:
На даний момент основний заробіток – від розміщення інформації про туроб’єкти. Власники оплачують розміщення інформації про іхній об’єкт на туристичному сайті Вкарпати. На другому етапі основний дохід планується отримувати від онлайн-бронювання місць для проживання та відпочинку.

Конкуренты:
На даний момент діють два ресурси, які складають основну конкуренцію нашому проекту: Карпати.інфо та Незабаром. Також є декілька ресурсів, які спеціалізуються на даній тематиці, але не сильно розвинуті: Ездим Сами, Rest4You.

Какую проблему решает продукт:
Наш туристичний ресурс допомагає туристам знайти інформацію про готелі, санаторії, приватний сектор, де можна зупинитись та провести відпустку.

Для власників – надає можливість інформувати про можливості відпочинку саме в їхньому турзакладі.

Також на сайті є інформація, опис та фото про цікаві місця які варто відвідати, фестивалі, легенди, турклуб.

Сумма инвестиций:
Інвестиції необхідні для початку реалізації проекту по онлайн-бронюванню та покриття витрат до виходу проекту по онлайн-бронюванню на самоокупність. Кошти необхідні для покриття витрат на оренду офісу, оплату праці професійних турменеджерів з виїздного туризму, які могли б консультувати туристів, опис та фото витрат на розкрутку та рекламу нової послуги з онлайн-бронювання.

Необхідна сума інвестицій: 18,5 тис дол. США.

Цели:
Короткотермінові цілі: продовження співпраці (перепідписання договорів) з туроб’єктами, які вже співпрацюють з нами, також розвиток співпраці з новими із Львівської та Івано-Франківської областей.

Довготермінові цілі: наповнення бази та початок роботи по онлайн-бронюванню номерів.

На какой стадии проект: працює 2 роки

Контактное лицо:
Грабар Игорь Александрович
[email protected]
+380631991995

Ссылка на данный материал будет отправлена группе экспертов. Обращаем ваше внимание, что в комментариях к описаниям стартапов в рамках рубрики краш-тест онлайн допустимо только обсуждение самих проектов.

Предпринимателям напоминаем, что если вы хотите рассказать о своем стартапе на AIN.UA, необходимо заполнить специальную форму.

Краш-тест стартапа: Вкарпаты.in.ua Краш-тест стартапа: Вкарпаты.in.ua Краш-тест стартапа: Вкарпаты.in.ua
Рубрика: AiN