Конкурс ClimateLaunchpad пропонує «зеленим» ідеям €10 000 — триває прийом заявок

Мережа енергетичних інновацій Greencubator третій рік поспіль організовує український етап проекту ClimateLaunchpad. Це найбільший у світі конкурс «зелених» бізнес-ідей, для участі в якому розшукуються ідеї та проекти, які тільки стартують на ринку «зелених» технологій. Учасники мають змогу отримати €10 000 та шанс залучити до €150 000 інвестицій.

Конкурс є випробувальним майданчиком для ідей, а місію проекту організатори вбачають у тому, щоб розкрити світовий cleantech-потенціал, спрямований на боротьбу з негативними кліматичними змінами. Ідеї, з якими можна одночасно рятувати планету й отримувати прибуток, можуть стосуватися:

  • енергоефективності;
  • агросфери;
  • харчування;
  • транспорту;
  • користування водними ресурсами;
  • відновлюваної енергетики;
  • будь-які інші кліматично дружні рішення.

Заявку буде розглянути тільки у разі, якщо ви:

  1. ще не почали свій бізнес, або ваша компанія була зареєстрована менш, як рік тому;
  2. залучили не більше €200 000 загальних інвестицій;
  3. не почали комерційний продаж свого продукту, рішення або прототипу.

Подати заявку на участь в ClimateLaunchpad можна до 16 червня на сайті проекту

Авторів найкращих заявок чекає навчання на дводенному тренінгу з іноземним ментором та додаткові навчання: як правильно робити пітч, бізнес-план, пропозицію цінностей учасників. Учасники зможуть відтестувати свої припущення щодо ефективності бізнес-моделі та залучити перших клієнтів. За результатами буткемпу три кращі команди вирушать на Міжнародний Ґранд-фінал, що відбудеться у листопаді 2018 року. Буткемп, презентації та основна кількість освітніх матеріалів національного відбору будуть англійською мовою. Більше деталей про конкурс тут.

ТАКОЖ ПРО «ЗЕЛЕНІ» ТЕХНОЛОГІЇ:

Похожие новости

В записи нет меток.