I.ua вийшов з холдингу УМХ в рейтингу Бігміра (оновлено)

I.ua вийшов з холдингу УМХ в рейтингу Бігміра (оновлено) I.ua вийшов з холдингу УМХ в рейтингу Бігміра (оновлено)

I.ua вийшов з холдингу УМХ в рейтингу Бігміра (оновлено)Український портал I.ua вийшов зі складу холдингу УМХ в рейтингу на Bigmir.net.

Вчора ми писали, що Bigmir.net запустив оновлений рейтинг українських сайтів. Як відомо, він містить і рейтинг холдингів, до кожного з яких можуть належати один або одразу кілька сайтів.

Наприклад, до холдингу Digital Ventures у цьому рейтингу входить лише один сайт (Tochka.net), а до холдингу Allegro&RIA Group – 12 сайтів.

Станом на вчора лідером рейтингу холдингів за охопленням аудиторії був об’єднаний холдинг Bigmir UMH. Проте сьогодні портал I.ua вийшов зі складу цього холдингу, і тепер представлений в рейтинзі окремо, посідаючи 5-те місце. Bigmir UMH тим часом опустився на третю сходинку.

Оновлено (17:00): Ми отримали коментар від директора з розвитку бізнесу UMH, Павла Жданова. За його словами, рішення про вихід з холдингу в рейтинзі було прийняте акціонерами I.ua. А щодо чуток про активний пошук інвесторів в I.ua, Жданов відповів: «Я не знаю, як пов’язати вихід з холдингу з пошуком інвесторів. В будь-якому разі, УМХ володіє 32,5% акцій i.ua, тому, на мою думку, одне іншому не заважає».

I.ua вийшов з холдингу УМХ в рейтингу Бігміра (оновлено)