Група Anonymous звернулась до української влади, міліції та народу

Ретвіт %D0%93%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0+Anonymous+%D0%B7%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%83%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%8C+%D0%B4%D0%BE+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%97+%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%2C+%D0%BC%D1%96%D0%BB%D1%96%D1%86%D1%96%D1%97+%D1%82%D0%B0+%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83

В інтернеті з’явилось ще одне звернення начебто від групи Anonymous, в якому вони звернулись до української влади, міліції та народу:

Переклад:
Народе України!
Політики, міліція, громадяни та активісти!

Anonymous ретельно спостерігають за розгортанням протестного руху у вашій країні.
Зі зростаючими занепокоєнням і гнівом ми уважно відслідковуємо факти жорсткого придушення протестів силами міліції. Конфлікту не уникнути, коли політики приймають рішення, керуючись винятково особистими інтересами, без урахування бажань і волі народу, представниками якого вони є.

Те, що ми бачимо в Україні, є не просто питанням вибору зовнішньополітичного курсу держави – поглиблення відносин з ЄС чи Росією, – а боротьбою за притягнення корумпованої влади до відповідальності за таємні домовленості та кричущу неповагу до інтересів українського народу.

Група Anonymous звернулась до української влади, міліції та народуКоли Президент Віктор Янукович піддався тиску Росії та відмовився від Угоди про асоціацію за тиждень до її підписання, він продемонстрував зневагу до українських виборців, малодушність і неспроможність відстоювати свою позицію, інтереси уряду, а також демократичні цінності, гарантом яких він намагається себе позиціонувати.

Ми бачимо на вулицях Києва та інших міст обурених зрадою влади громадян, які відстоюють свої демократичні права.
Українська влада в черговий раз продемонструвала боягузтво, коли для захисту інтересів окремих своїх представників вдалась до невмотивованого насилля стосовно мирних мітингувальників, нацькувавши на них спецпідрозділи міліції.

Вибір стає очевидним, коли ми бачимо фотографії беззбройних українців, закривавлених, але нескорених, що протистоять незліченним силам добре озброєних та тренованих офіцерів міліції.

Anonymous співчувають жертвам несправедливоті, сміливцям, що готові покласти душу й тіло за ту мету, яка спонукає їх до бурхливої діяльності. Anonymous, як нікому іншому, співзвучна готовність до ризику заради досягнення змін.

Янукович сам завів себе у безвихідне становище: з одного боку, він не наважується розлютити президента Володимира Путіна, відмовившись від виконання укладених з ним у листопаді цього року таємних домовленостей, а з іншого – він не може надалі роз’ятрювати лють свого народу.
З огляду на це, найбільш зваженим і вже неминучим виходом з цієї ситуації є усунення його від влади.

Отже, що невдовзі відбудеться в Україні?

Поки українська влада відмовляється прислухатись до голосу народу, представником інтересів якого вона є, Anonymous скажуть своє слово, поширюючи його усіма наявними способами, які є в розпорядженні нашої незліченної спільноти.

Януковичу, за те, що ти розтоптав сподівання свого народу, за насильство проти активістів, журналістів і мітингувальників, які прагнуть змін – зустрчай:
Операція Україна.

Ми аноніми.
Ми легіон.
Ми ніколи не пробачаємо.
Ми ніколи не забуваємо.

Владо України, готуйся зустрітись з нашою люттю!!!

Хочеш це обговорити?

Похожие новости

В записи нет меток.