Facebook дозволив таргетувати рекламу за email та номерами телефонів

Ретвіт Facebook+%D0%B4%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2+%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%B5%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D1%83+%D0%B7%D0%B0+email+%D1%82%D0%B0+%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8+%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%84%D0%BE%D0%BD%D1%96%D0%B2 Facebook дозволив таргетувати рекламу за email та номерами телефонів

Facebook дозволив таргетувати рекламу за email та номерами телефонівТепер ви можете таргетувати рекламу у Facebook також і за номерами телефонів, електронними адресами та Facebook user ID за допомогою сервісу «Custom Audiences».

Цей інструмент допоможе маркетологам таргетувати Facebook-рекламу для своєї уже існуючої офлайнової аудиторії. Наприклад, банк, готель, піцерія (у якій клієнти заповнюють анкети для отримання знижок) можуть мати електронні адреси своїх клієнтів, а також номери їхніх телефонів.

Ви можете створити свої користувацькі аудиторії за допомогою power editor або іншого рекламного клієнта, який використовує Facebook Ads API. У вбудованій рекламній панелі ця опція недоступна. Щоб створити власну користувацьку аудиторію, вам потрібно завантажити список електронних адрес (чи номерів телефонів або Facebook user ID) у power editor (або іншому клієнті):

Facebook дозволив таргетувати рекламу за email та номерами телефонів

Facebook співставить завантажені вами дані з даними користувачів соціальної мережі та створить вашу користувацьку аудиторію, до якої увійдуть усі користувачі, дані яких співпали. Ви можете створити безліч таких користувацьких аудиторій. У подальшому ви зможете додавати чи видаляти користувачів із будь-якої зі своїх користувацьких аудиторій.

Facebook обіцяє співставляти завантажені вами дані з даними користувачів у зашифрованому вигляді. Facebook стверджує, що не матиме доступу до цих даних і, відповідно, не буде використовувати їх для якихось власних цілей. Разом з тим, ви також маєте підтвердити, що маєте право використовуваати ці дані перед тим, як розпочати роботу з користувацькими аудиторіями.

За допомогою такого таргетування, наприклад, можна через рекламу запропонувати купити нову машину клієнтові, який купив її у вас п’ять років назад. Банк може таргетувати різну рекламу для клієнтів з різними статками. Facebook-розробник може таргетувати рекламу, наприклад, лише для користувачів його додатку.

Хочеш це обговорити?

Facebook дозволив таргетувати рекламу за email та номерами телефонів