Додатки та програми для створення масок для Instagram

Нещодавно ми публікували статтю про самостійне створення масок для соціальних мереж. Але що робити, якщо не хочеться занурюватися в технічну частину, а отримати цікаву маску хочеться вже зараз? Вихід є. Сьогодні ми публікуємо добірку додатків для IOS та Android та сервісів на ПК для створення незвичайного образа.

Додатки та програми для створення масок для Instagram

Безкоштовні додатки для iPhone

MSQRD — безкоштовні анімовані маски для селфі-відео. Сильними сторонами додатку являються якісна реалізація, відсутність реклами та внутрішньоігрових покупок. Наразі в MSQRD всього біля 15 масок. Але скромна кількість продукту компенсується хорошою оптимізацією: кожна з масок ідеально лягає на риси обличчя та цілком терпимо повторює ваші рухи. Розробники (Yauheni Neuhen) заявляють, що продукт знаходиться на етапі бета-тестування, так що незабаром з’явиться новий контент.

Photo Lab — лабораторія фотоефектів та фотоприколів. Додаток містить понад 800 фотошаблонів для створення веселих фотоколажів та монтажів, гарних та стильних фотоефектів, фотомонтажів з заміною обличчя і т. п. Фото не потрібно вставляти у шаблон вручну: ви просто обираєте потрібний ефект, монтаж чи рамку, додаєте фотокартку з галереї (або ж робите нову за допомогою телефонної камери) – та фотоефект готовий.

YouCam Perfect — фоторедактор, б’юті-камера для фотообробки. В YouCam Perfect присутні фільтри, ефекти, колажі, шрифти, наліпки та багато чого іншого. Інструменти додатку дозволяють змінювати фон, видаляти непотрібні об’єкти на фото, додавати наліпки різних форм та кольорів і т. п.

Cartoon Face — додаток для створення анімації обличчя та відео з фото. Допоможе зробити фанову анімовану карикатуру, створити імітацію реалістичних емоцій на обличчі, пародійний портрет чи шарж, застосовувати мульт-фільтр. У додатку простий та зручний інтерфейс.

LOL-відео — змінює обличчя та голос. Додаток дозволяє моментально створювати потішні відео: робити собі величезну голову або випучити очі, додати блискавку чи підводні ефекти, змінити свій голос на гарчання горили чи писк бурундучка, додати музику і тому подібне.

Безкоштовні додатки для Android

MomentCam — карикатури та стікери. Додаток може перетворити селфі у кумедну карикатуру. Перемальовується саме обличчя, котре можна потім з’єднати з різноманітними картинками, змінивши зачіску чи збільшивши ніс. Є можливість зробити з такого аватару гіфку, що виражатиме різноманітні емоції.

B612 — достатньо потужний фоторедактор з масою можливостей. Ви можете обрати десятки фільтрів з налаштуванням інтенсивності, інструменти автоматичної підтяжки обличчя та сотні кумедних масок. Багато з них активується лише при відкритті роту.

Bestie — камера автопортретів. Bestie пропонує більше сотні фільтрів, частину з яких можна завантажити у додаток лише за необхідністю. Причому завантажуються вони цілими пакетами, достатньо обрати тематику. Ручних налаштувань зображень тут практично немає, а ось масок та AR-ефектів достатньо.

Сервіси та програми для масок на комп’ютер

Про сервіс Spark AR, за допомогою якого можна створювати маски на комп’ютері, ми детально розповіли в минулій статті. Це універсальний інструмент з великими можливостями для створення масок.

Також варто пригадати про таку безкоштовну програму, як Blender (для Windows, Mac і Linux). Blender — більше, ніж просто редактор відео. Це повноцінна та безкоштовна студія 3D-анімації. Студія пропонує безліч інструментів, наприклад, переходи, налаштування швидкості, фільтри, шари та інші. В Blender ви знайдете 32 слоти для додавання відео, аудіо, зображень та ефектів, завдяки чому ви зможете створювати дуже складні відео, котрі можна використовувати в комерційних цілях.

HitFilm Express — безкоштовний редактор відео з повним 2D і 3D-композитінгом, понад 400 ефектів та пресетів, з необмеженими треками та переходами. Інструмент пропонує безкоштовні відеоуроки та проєкти, зрозумілі інструкції для швидкого засвоєння усіх опцій. Доступний для Windows і MacOS.

Crello — безкоштовний онлайн-редактор відео, зображень та анімації. За його допомогою можна створювати й маски. Сервіс дає доступ до більше, ніж 25 тис. шаблонів для всіх найпопулярніших соціальних мереж, блогів та маркетингових форматів. Можна створювати цікаві зображення, відеоролики та анімацію для будь-яких рекламних цілей.

Найпопулярніші маски в Instagram

Найпопулярніші маски в інстаграм – з доповненою реальністю. AR-стікери можна прикріплювати до конкретного відео. 3D-наліпки рухаються, ростуть чи зменшуються по мірі того, як переміщуються об’єкти, до яких їх причепили.

Серед популярних, наприклад, можна відмітити наступні маски від @johwska і @wardyworks, кумедні маски від @lukehurd, незвичні дизайнерські маски від @exitsimulation, маски-рандомайзери від @kevinsttorm, сюреалістичні маски @frenetikvoid.

Додатки та програми для створення масок для Instagram

Маска — це не лише кумедні та незвичні сторіз, але й ненав’язливий інструмент піару, спосіб підняття важливими загальносуспільними проблемами. При використанні маски у лівому верхньому кутку поруч з її назвою з’являється посилання на обліковий запис творця. Тобто, сторіз будь-якої людини з вашою маскою стане рекламою вашого акаунту.

Цим скористався у вересні 2019 року журнал Glamour, презентувавши святкову маску в честь свого 15-річчя та отримав згадку в найкращих ЗМІ. Наразі в обліковому записі журналу колекція масок.

Додатки та програми для створення масок для Instagram

Компанія Crello вже запустила цілу серію екоініціатив для тих хто непокоїться про майбутнє нашої планети. Їх першим продуктом стала Instagram-маска Face of Earth. Це кумедний інструмент з важливою думкою: кожен, хто активує маску у своєму профілі, тим самим говорить світу, що екологічні проблеми йому не байдужі. Розробники хотіли, аби їх AR-фільтр не просто змінював обличчя «тому, що це стильно чи модно», а робив це з сенсом. У концепції Face of Earth обличчя людини при повороті голови змінюється з «погорілої землі» на «квітучий оазис». Тобто, автори візуалізували наслідки впливу людини на планету.

Додатки та програми для створення масок для Instagram

Прихильники створення закону про домашнє насильство запустили флешмоб #янехотілапомирати та створили спеціальні маски для історії в Instagram.

Додатки та програми для створення масок для Instagram

Розробників масок можна знайти в спільноті Spark AR на Facebook (понад 38 тис.) чи в Instagram-акаунті Spark Creators (понад 42 тис.).

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО: