Дайджест: росіяни подякували Путіну, Джобс залишив план дій, Google переніс анонс Nexus Prime i Android 4

Дайджест: росіяни подякували Путіну, Джобс залишив план дій, Google переніс анонс Nexus Prime i Android 4 Дайджест: росіяни подякували Путіну, Джобс залишив план дій, Google переніс анонс Nexus Prime i Android 4

Дайджест: росіяни подякували Путіну, Джобс залишив план дій, Google переніс анонс Nexus Prime i Android 4Росіяни вивели у тренди подяку для Путіна

Російські користувачі сервісу мікроблогів Twitter вивели у тренди фразу “СПАСИБОПУТИНУЗАЭТО“, приурочену до дня народження президента.

Стрічка за цим хештегом наповнена віршами саркастичного та іронічного змісту: росіяни дякують Володимиру Путіну за “в оффшор уходит полбюджета” та “позорище на всю планету”, і кожна така римована фраза завершується тегом “спасибопутинузаэто”. Хештег тримається у трендах Твітера з самого ранку.

Стів Джобс залишив Apple план розвитку на 4 роки

Колишній голова Apple Стів Джобс останній рік перед смертю готував план-стратегію, який, за задумом, має допомогти компанії в подальшому розвитку.

За даними Daily Mail, Джобс спеціально домагався дозволу на будівництво нового офісу Apple, який прозвали “космічним кораблем”, а в своєму плані сформулював пропозиції щодо подальшого розвитку гаджетів iPhone, iPad, iPod. Окрім того, всередині компанії планується створити своєрідну школу підготовки, в якій молодих людей навчатимуть ключовим принципам лідерства та бізнесу, в розробці яких також брав участь Стів Джобс.

Google i Samsung перенесли свою конференцію

Компанії Google i Samsung оголосили про перенесення своєї великої конференції, яка мала відбутися 11 жовтня, на невизначений термін.

Як повідомляється, головною причиною цього могла стати смерть Стіва Джобса та похорони, які відбудуться на вихідних. Очікується, що на конференції Google презентує свій новий смартфон Nexus Prime а також мобільну операційну систему Android 4.0.

Глеб Петров

Доктор технических наук, член научно- аналитического совета Украинского ядерного общества.

Добавить комментарий