Дайджест: перезапуск Telecomer.com, Україна на 9 місці в Європі за користувачами, стартап проект Яндекса Дайджест: перезапуск Telecomer.com, Україна на 9 місці в Європі за користувачами, стартап проект Яндекса

Дайджест: перезапуск Telecomer.com, Україна на 9 місці в Європі за користувачами, стартап проект ЯндексаВ уанеті перезапустиили видання Telecomer

В українському інтернеті відбувся перезапуск відомого онлайн-видання Telecomer.

Проект був створений у 2009 році українським представництвом компанії Telenor, після закриття якого Telecomer перейшов до рук Київстару. Судячи з наявних матеріалів на сайті та його структури, видання зосередить свою увагу на аналітичних статтях, статистиці та думках ІТ-експертів.

Україна вийшла на 9 місце в Європі за кількістю інтернет-користувачів

Як свідчать дані Internet World Stats, Україна вийшла на 9 місце в Європі за кількістю інтернет-користувачів.

Сайт наводить цифру у 15,3 млн користувачів, що у відсотковому відношенні до жителів країни становить 33%. Наздогнати наступну країну, що посідає 8-ме місце (22 млн користувачів) – Польщу – в найближчі кілька років навряд чи вдасться.

Яндекс запустив проект для стартапів

Компанія Яндекс запустила власний проект для підтримки і розвитку стартапів під назвою Challenges.

Стартапи мають можливість не лише взяти участь у конкурсі, а й шанс на більш тісне партнерство з Яндексом – роботу в компанії, отримання інвестицій тощо. Детальніше про проект – http://startup-blog.ya.ru/replies.xml?item_no=71.

Дайджест: перезапуск Telecomer.com, Україна на 9 місці в Європі за користувачами, стартап-проект Яндекса