Дайджест: IBM відкриє офіс в Дніпропетровську, Яндекс інвестував у Blekko, UDAC запустив сайт

Дайджест: IBM відкриє офіс в Дніпропетровську, Яндекс інвестував у Blekko, UDAC запустив сайт Дайджест: IBM відкриє офіс в Дніпропетровську, Яндекс інвестував у Blekko, UDAC запустив сайт

Дайджест: IBM відкриє офіс в Дніпропетровську, Яндекс інвестував у Blekko, UDAC запустив сайтIBM відкриє офіс в Дніпропетровську

Компанія IBM відкриє свій другий офіс в Україні, який буде розміщено в Дніпропетровську.

Як повідомляється, відкриття, що заплановане на 4 жовтня, є частиною глобальної стратегії IBM зі збільшення кількості філій з 104 до 360 у 2015 році. Перший український офіс корпорація відкрила в 2004 році у Києві.

Яндекс інвестував у американський пошуковик

Компанія Яндекс інвестувала $15 млн в американський пошуковик Blekko.

Загальний обсяг інвестицій, які отримав стартап, становив $30 млн – крім Яндекса в цьому раунді фінансування взяли участь фонди МLC, U.S. Venture Partners, CMEA Capital і PivotNorth Capital. Blekko позиціонує себе як сервіс, що дозволяє знайти необхідну інформацію, оминаючи спам, шкідливі сторінки та інший інформаційний шум.

Комітет діджитал-агенцій України отримав сайт

Комітет діджитал агенцій України (UDAC) оголосив про запуск власного сайту.

На сайті учасники комітету та всі охочі зможуть знайти корисну інформацію – новини галузі, зразки рекомендованих документів, анонси подій та багато іншого. Сайт знаходиться за адресою http://www.udac.org.ua.

Дайджест: IBM відкриє офіс в Дніпропетровську, Яндекс інвестував у Blekko, UDAC запустив сайт