Дайджест: Google відкрив магазин, Facebook закриє Обговорення, падіння Яндекса

Дайджест: Google відкрив магазин, Facebook закриє Обговорення, падіння Яндекса Дайджест: Google відкрив магазин, Facebook закриє Обговорення, падіння Яндекса

Google відкрив магазин у Лондоні

Компанія Google відкрила свій перший оффлайн-магазин у столиці Британії Лондоні.

Схоже, що компанія хоче повторити успіх Apple з її мережею магазинів Apple Store по всьому світі, і магазин у Лондоні – лише пробний. Наразі в ньому невеликий асортимент, що складається переважно з Хромбуків – нетбуків з встановленою Chrome OS.

Дайджест: Google відкрив магазин, Facebook закриє Обговорення, падіння ЯндексаFacebook заборонить дискусії

Соціальна мережа Facebook через місяць закриє сервіс Discussions для фанпейджів.

Сервіс дозволяв власникам сторінок компаній та організацій на Facebook спілкуватись з шанувальниками у міні-форумах з різними темами. 31 жовтня цей сервіс стане недоступним – на думку адміністрації, спілкуватись доцільніше у коментарях до записів, а не в обговореннях. Кількість користувачів Discussions останнім часом зменшувалась, проте і зараз залишається великою – понад 20 млн щомісяця.

Частка Яндекса падає

Частка Яндекса на ринку пошуковиків Росії вперше за тривалий час почала зменшуватись.

За даними Liveinternet, станом на початок цього року вона сягала 64,4%, а минулого місяця – 61,3%, і продовжує падати далі. Натомість Google, який є другим за популярністю пошуковиком в рунеті, нарощує свою частку (25,1%).

Дайджест: Google відкрив магазин, Facebook закриє Обговорення, падіння Яндекса