Дайджест: Google ще на рік в Китаї, додаток Blogger для iPhone, Школа аналізу даних Яндекса Дайджест: Google ще на рік в Китаї, додаток Blogger для iPhone, Школа аналізу даних Яндекса

Дайджест: Google ще на рік в Китаї, додаток Blogger для iPhone, Школа аналізу даних ЯндексаGoogle продовжили ліцензію в Китаї

Влада Китаю продовжила ліцензію на роботу Google в країні ще на один рік.

Не зважаючи на скандал, що трапився в січні 2010 року – коли Google відмовився цензурувати результати свого пошуку в Китаї, – пошуковик і надалі має китайську версію свого сайту, де увімкнені всі фільтри. Водночас, користувачам пропонується скористатися гонконгським Google, в якому цензура вимкнена. Останні два роки Google втрачає свою частку на пошуковому ринку Китаю на користь Baidu. Кількість інтернет-користувачів у цій країні влітку становила майже 500 млн.

Blogger випустив iPhone-додаток

Сервіс створення блогів Blogger від Google випустив офіційний додаток для iPhone.

Програма дозволяє власникам смартфонів створювати та редагувати нові записи на одному або кількох блогах водночас, а також додавати фото або геомітки. Завантажити додаток можна в App Store.

В Україні відкрилася школа аналізу даних від Яндекса

Компанія Яндекс оголосила про відкриття в Україні Школи аналізу даних.

Окрім груп в Росії та Білорусі, було набрано цілих дві групи в Україні – одна в Харкові (11 студентів) та одна в Києві (24 студенти). Навчання за спеціальностями «Аналіз даних» і Computer Science триватиме 2 роки, після чого студенти зможуть перейти на стажування в Яндекс.

Дайджест: Google ще на рік в Китаї, додаток Blogger для iPhone, Школа аналізу даних Яндекса