Чітерів гри Pokémon Go довічно блокуватимуть

Ретвіт %D0%A7%D1%96%D1%82%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2+%D0%B3%D1%80%D0%B8+Pok%C3%A9mon+Go+%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%BE+%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%83%D1%82%D1%8C Чітерів гри Pokémon Go довічно блокуватимуть

Чітерів гри Pokémon Go довічно блокуватимуть

Розробник Pokémon Go компанія Niantic почала блокувати гравців, які імітують своє розташування або використовують програмне забезпечення для доступу до Pokémon Go «несанкціонованим чином», пише Mashable.

Niantic оновила сторінку розділу FAQ, на якій вказані причини постійного блокування користувачів. Серед них – фальсифікація місця розташування, використання емуляторів, модифікованого або неофіційного програмного забезпечення і доступ до клієнтів або серверної частини Pokémon GO «несанкціонованим чином», включаючи використання стороннього програмного забезпечення.

Разом з тим, Niantic дозволить гравцям оскаржити блокування, якщо вони вважають, що отримали покарання помилково. Однак поки немає відомостей про те, як такі звернення обробляються.

Напередодні, розробники Pokémon Go оновили додаток, представивши ряд змін, які мають унеможливити спроби користувачів гри шахраювати. Зокрема, був видалений вміст популярний ресурсу Pokevision – карти з розташуваням покемонів.

6 липня корпорація Nintendo випустила безкоштовну для пристроїв на iOS та Android гру із доповненою реальністю Pokémon Go. Мета гри – спіймати якомога більше покемонів, які з’являються на карті реального світу. Всього за лічені дні після запуску гра випередила месенджери WhatsApp, Snapchat та Messenger, а також популярний Instagram за часом, який користувач витрачає на додаток. Гра Pokémon Go стала найпопулярнішою в історії США грою для смартфонів.

Нагадаємо, наприкінці липня презентували додаток для пристроїв на iOS Poke Radar – онлайн-карту з місцями розташування покемонів.

Хочеш це обговорити?
Чітерів гри Pokémon Go довічно блокуватимуть