«Бітрікс24»: як ефективно побудувати сучасну інфраструктуру компанії

Ретвіт %C2%AB%D0%91%D1%96%D1%82%D1%80%D1%96%D0%BA%D1%8124%C2%BB%3A+%D1%8F%D0%BA+%D0%B5%D1%84%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE+%D0%BF%D0%BE%D0%B1%D1%83%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8+%D1%81%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%83+%D1%96%D0%BD%D1%84%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D1%83+%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%96%D1%97+ «Бітрікс24»: як ефективно побудувати сучасну інфраструктуру компанії

Хмарні сервіси надають користувачам сучасні функціональні робочі інструменти та допомагають побороти складнощі, пов’язані з обслуговуванням та керуванням бізнес-процесами. Це дозволяє розвантажити ІТ-відділи, заощадити тисячі гривень та сконцентрувати всі сили на конкурентних перевагах.

На сьогодні доступно багато сервісів, які можуть відповідати лише за деяку частину, наприклад, планування та календар — Google, чат — Google Talk, відозв’язок – Skype і т.д. Хмарний сервіс «Бітрікс24» об’єднує в собі інструменти для створення та управління завданнями, обліком робочого часу, складанням робочих звітів, веденням комерційної діяльності за допомогою повноцінної CRM, роботи з календарем та можливості спілкування з колегами, як у соціальних мережах.

«Бітрікс24»: як ефективно побудувати сучасну інфраструктуру компанії

«Бітрікс24» відкритий для будь-якого пристрою з усіх точок світу для співробітників, зареєстрованих у сервісі. Це позбавляє від необхідності перебувати за конкретним робочим місцем та суттєво спрощує роботу, дозволяючи залишатися на зв’язку та приймати участь у житті компанії з будь-якого місця, де є інтернет. Спеціальний мобільний додаток сервісу «Бітрікс24» для Android і iOS налаштовує робочий процес із будь-якого мобільного пристрою – від смартфону до планшету.

У модулі можна ставити завдання, коментувати їх, розставляти згідно з пріоритетами за ступенем важливості й терміновості, бути спостерігачем, поручителем, відповідальним. Для контролю над завданнями встановлено спеціальний лічильник, який показує завантаженість співробітника, а діаграма Ганта, допомагає візуально представити процес роботи над проектами та задачами за допомогою кольорової стрічки різних відтінків. Такий розподіл майбутніх справ дозволяє зосередитися на головному та не відволікати для цього відповідальних колег.

Так як «Бітрікс24» – це хмарний сервіс, то усі робочі файли та документи зберігаються у єдиному місці та кожний робітник може встановити права доступу до інформації, що завантажується. Завдяки підтримці технології Google Docs і Microsoft Office Web Apps в «Бітрікс24» можна відкрити, переглянути безпосередньо на порталі, додатково не купуючи та не встановлюючи спеціального програмного забезпечення. Сервіс дозволяє здійснювати спільне редагування файлів, уникаючи повторних завантажень і плутанини в редакціях.

У «Бітрікс24» є повноцінна CRM, яка допомагає вести базу контактів і компаній та фіксувати всі події: дзвінки, листи, зустрічі, виставляти рахунки клієнтам, планувати свою діяльність, будувати звіти і «воронку з продажів». А з 3 грудня 2013 року відбулося оновлення сервісу і в CRM-системі, в якій з’являється власна стрічка активностей. В режимі реального часу відображається інформація про всі дії по угодам, лідам і клієнтам. Це дозволяє оперативно реагувати на робочі завдання, що виникають всередині відділу з продажів, швидко адаптувати до роботи нових співробітників, підвищувати прозорість роботи відділу з продажів у цілому.

«Бітрікс24»: як ефективно побудувати сучасну інфраструктуру компанії

«Бітрікс24» пропонує набір інструментів для заохочення працівників і формування у них залученості в роботу компанії. Це робоча соціальна мережа, в якій можна обговорити всі поточні справи в звичному для всіх форматі соціальних мереж.

«Жива стрічка» допомагає усім завжди бути у курсі всіх подій компанії. Усі новини і пости можна відмічати кнопкою «Мені подобається» і коментувати, що дозволяє співробітникам швидко висловлювати свою думку та ідеї, відчувати схвалення і підтримку колег і керівництва. В модулі «Бітрікс24» розроблено спеціальний вбудований месенджер, який допомагає спілкуватися в режимі реального часу, не використовуючи зовнішніх програм обміну повідомленнями, та підтримує відозв’язок до 4 осіб абсолютно безкоштовно.

«Бітрікс24»: як ефективно побудувати сучасну інфраструктуру компанії

“Бітрікс24″ не вимагає спеціальних знань для роботи, спеціально навченого персоналу або утримання спеціального штату ІТ-спеціалістів по встановленню та впровадженню сервісу. Досить зареєструватися і підключити всіх співробітників до системи.

Сервіс “Бітрікс24″ надає можливість працювати у хмарі компаніям малого і середнього бізнесу, відділів або департаментів великих компаній, а також командам і стартапам, допомагаючи заощаджувати час, кошти та розвантажити цінні ресурси. Компанії та відділи до 12 співробітників можуть скористатися сервісом безкоштовно.

Більш детальніше про можливості системи можна ознайомитися на офіційному сайті «Бітрікс24».

Хочеш це обговорити?
«Бітрікс24»: як ефективно побудувати сучасну інфраструктуру компанії