Apple заблокувала продажі Samsung Galaxy Tab в Європі

Apple заблокувала продажі Samsung Galaxy Tab в Європі

Apple заблокувала продажі Samsung Galaxy Tab в Європі

Apple заблокувала продажі Samsung Galaxy Tab в ЄвропіКомпанія Apple домоглася прийняття заборони продажів планшету Samsung Galaxy Tab 10.1 у всіх країнах Європейського союзу, за винятком Нідерландів.

Відповідне судове рішення було винесене судом Дюссельдорфа. Samsung має право оскаржити його – апеляція буде розглянута тим самим суддею протягом 4 тижнів. У разі, якщо за цей час компанія порушить тимчасову заборону, їй загрожує штраф у розмірі 350 тис євро за кожен такий випадок, а керівники Samsung у разі повторного порушення позову можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності – ув’язнення терміном до 2 років.

Суд задовольнив позицію Apple: компанія стверджувала, що один з головних її конкурентів – планшет Samsung Galaxy Tab 10.1, що працює на мобільній ОС Android, копіює дизайн та технології iPad, таким чином, порушуючи права на інтелектуальну власність.

Планшет від Samsung має екран діагоналлю 10,1 дюймів, дві камери, гігагерцовий процесор та 16 Гб вбудованої памяті. Пристрій працює під управлінням Android 3.0. До цього Apple заблокувала його продажі ще в одній країні – в Австралії, а в Нідерландах поки триває судовий розгляд. Судова тяганина почалася у квітні 2011 року, коли компанія Стіва Джобса вперше подала до суду на конкурентів. Наразі в США на розгляді перебуває зустрічний позов Samsung, в якому вона хоче заборонити ввезення пристроїв Apple на територію США.

Apple заблокувала продажі Samsung Galaxy Tab в Європі