50 кращих сайтів за версією Time

Ретвіт 50+%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B8%D1%85+%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%D1%96%D0%B2+%D0%B7%D0%B0+%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D1%96%D1%94%D1%8E+Time 50 кращих сайтів за версією Time

50 кращих сайтів за версією TimeЖурнал Time представив список 50 кращих сайтів 2012 року.

До списку увійшли сайти, які ще не відомі широкому загалу, проте заслуговують на увагу, є цікавими, інноваційним, дозволяють користувачам зекономити час і гроші, а, можливо, навіть змінити життя користувачів

Наведемо деякі з ресурсів, які потратили у топ-50 журналу Time

До категорії «Веб-інструментів» увійшов сервіс LastPass, ресурс для збереження в одному місці паролів користувачів, які можна захистити одним спільним майстер-паролем.

50 кращих сайтів за версією Time

Ще один пункт цього списку – сервіс Imo, універсальний інструмент спілкування, який поєднує AIM, Facebook, Google Talk та інші системи обміну повідомленнями

В категорії «Розваги» першим названо сервіс Viddy – відео сервіс для власників iPhone.

50 кращих сайтів за версією Time

Також в цю категорію увійшов сервіс Songza – сервіс потокового прослуховування музики, так зване тематичне радіо, яке вміє підлаштуватися під музичні смаки користувача.

50 кращих сайтів за версією Time

В категорії «Освіта» лідером став сервіс Coursera – унікальний проект безкоштовного дистанційного навчання, на сторінках якого на даний момент зібрані лекції найвідоміших університетів світу. Також до цієї категорії увійшли Vocabulary.com і Codeacademy.

50 кращих сайтів за версією Time

Серед сайтів новин опинилися ресурс Національної космічної агенції Nasa.gov, сервіс Hi-tech новин The Verge, а також сервіс скандальних новин BuzzFeed.

В категорії «Продуктивність» автори рейтингу виділили новий поштовий сервіс Microsoft – проект Outlook.com, сервіс онлайн-презентацій Prezi, до категорії соціальних ресурсів потрапив перший сервіс соціальних новин Digg і аналогічний ресурс Reddit.

50 кращих сайтів за версією Time

В рейтинг також увійшли ігрові ресурси, сайти для сім’ї та дітей та інтернет-магазини (категорія «шопінг»).

Хочеш це обговорити?
50 кращих сайтів за версією Time50 кращих сайтів за версією Time