10 сервісів для складання резюме, які вас здивують функціональністю

Для того, щоб скласти резюме, зараз не обов’язково брати аркуш формату А4 та писати всю біографію про себе. Сьогодні ми розповімо про 10 сервісів, за допомогою яких можна створити не зовсім стандартне більш сучасне та неформальне резюме.

1. CVMaker

Доступ: безкоштовна базова версія та преміум-версія за $16
Україномовна версія: в наявності
Резюме в цьому сервісі буде доволі класичним. До стандартних пунктів на кшталт «Освіта», «Досвід роботи» і т. д. можна додати ще й додаткові розділи та самостійно їх назвати. У платній версії більше шаблонів та можна змінювати кольори та шрифти.

2. Pathbrite

Доступ: безкоштовно
Україномовна версія: відсутня
Це платформа для візуалізації резюме та свого портфоліо. Тут ви створюєте свою власну персональну сторінку та додаєте сюди все найважливіше: текстові файли з прикладами робіт, рекомендаціями та сертифікатами, картинки, посилання на сайти та навіть відео. Підійде, якщо ви шукаєте роботу у творчій сфері.

3. Vizualize.me

Доступ: безкоштовно
Україномовна версія: відсутня
Тут ви можете перетворити резюме у інфографіку. Точніше, сервіс робить це за вас – розписує досвід роботи на графі часу, а іноземні мови відмічаються на карті. Тут легко можна знайти іноземноих роботодавців або ж замовників, оскільки сервіс синхронізується з професійною соцмережею LinkedIn.

4. VizualCV

Доступ: безкоштовна базова версія, PRO – $12 за місяць
Україномовна версія: відсутня
Стандартні шаблони для резюме, можливо вибрати шаблон під певну професію. Але тут існує цікава функція для тих, хто завжди непокоїться про те, що його відгук на вакансію десь загубиться: ви можете прослідкувати за допомогою аналітики, коли ваше резюме відкривали та завантажували.

5. ResumUP

Доступ: безкоштовна версія та підписка – $6-8 на місяць
Україномовна версія: відсутня
Ще один сервіс для оформлення резюме у вигляді інфографіки. Інформацію можна завантажувати з професійної соцмережі LinkedIn або з Facebook, а можна вводити і вручну. Можна створити онлайн-резюме або ж завантажити його у форматі PDF.

6. Icanchoose.ru

Доступ: безкоштовно
Україномовна версія: відсутня
Сайт по пошуку роботи з конструктором резюме. Декілька шаблонів, усі односторінкові – аби не перевантажувати CV непотрібною інформацією та залишити найважливіше.

7. Canva

Доступ: безкоштовно, платні шаблони – $1.
Україномовна версія: відсутня
Сервіс графічного дизайну, де можна самостійно зверстати собі резюме. Тут можна знайти готові шаблони, але можна зробити та свій власний, змінивши кольори та шрифти, додати інфографіку.

8. CakeResume

Доступ: безкоштовно, підписка – $8 та $16 на місяць
Україномовна версія: відсутня
Конструктор резюме з безліччю шаблонів. Можна вже завантажити готове CV, заповнити всю інформацію на сайті. Частина даних сервіс розпізнає у вас самостійно. До прикладу, сервіс сам визначить, чи хочете ви працювати з дому, скільки вам років, який в тебе стаж та яку роботу ти шукаєш? Далі потрібно самостійно написати де ви працювали раніше та освіту. Зберігаєте резюме у вигляді веб-сторінки або ж в PDF. За гроші можна додавати відео та прослідкувати, чи продивлялися ваше резюме.

9. CV Engineer

Сервіс для Android та iOS
Доступ: безкоштовно, можливі донати
Україномовна версія: відсутня
Це додаток для смартфона. Допомагає порадою, наводить приклади заповнення полей, резюме можна зберегти на Google Drive або ж надіслати як вкладення роботодавцю. Грошей за скачування додаток не бере, але можна надіслати розробнику грошову подяку.

10. Grintern

Доступ: безкоштовно
Україномовна версія: відсутня
Це платформа для пошуку стажування, але тут також можна зібрати резюме. Є «базовий» та «оригінальний» шаблони.

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО:

Глеб Петров

Доктор технических наук, член научно- аналитического совета Украинского ядерного общества.

Добавить комментарий